Ana Sayfa / Haber / PAÜ’DE İNDİRİMLER DEVAM EDİYOR ​

PAÜ’DE İNDİRİMLER DEVAM EDİYOR ​

PAÜ’DE İNDİRİMLER DEVAM EDİYOR ​

            Pamukkale Üniversitesi Hastanesi kantinlerinde büyük oranlarda indirim uygulanmaya başladı. Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ, kantinde incelemelerde bulundu, hasta ve hasta yakınlarıyla yakından ilgilendi.

            Daha önce ihaleyle özel sektöre verilen hastane kantinleri, sözleşmenin sona ermesiyle birlikte Pamukkale Üniversitesi tarafından işletilmeye başlandı. Pamukkale Üniversitesi İktisadi İşletmesi bünyesinde hizmet veren hastane kantinlerinde % 60’a varan oranlarda indirimler uygulanmaya başladı. Pamukkale Üniversitesi kantinlerinde başlayan indirim atağı, geçtiğimiz Ekim ayında öğrenci kantinlerinde başlamıştı.

            Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ, verilen hizmeti yerinde görmek ve incelemelerde bulunmak için hastane kantinlerini gezdi. Hastane Başhekimi Doç. Dr. İbrahim Türkçüer ve hastane yetkililerinin hazır bulunduğu incelemede Rektör Prof. Dr. Bağ, hasta ve hasta yakınlarıyla sohbet etti. İndirimlerden dolayı memnun kaldıklarını belirten vatandaşlar, bu hizmetten dolayı Rektör Bağ’a teşekkür etti.

            Daha önce öğrenci kantinlerine indirim talimatı verdiğini belirten Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ, hastane kantininin üniversiteyle geçmesiyle birlikte ciddi oranlarda indirime başlandığını söyledi. Rektör Bağ, “Pamukkale Üniversitesi olarak amacımız öğrencilerimiz ve vatandaşımıza en uygun hizmeti vermektir. Bunun için elimizden geleni yapıyoruz” dedi.